MÖBLER / Möbler, övrigt / Rottinggrupp 16186214
nr 1618 6214
Rottinggrupp
3 delar, fåtöljer + serveringsvagn på trissor, hyllplan i fösnterglas. Höjd: 60 cm. Bredd: 46 cm, längd: 80 cm
Kondition: slitage, skador, ett hyllplan med skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:32:15
6/5 00:49:05